Menu

Remonty, aranżacje, wnętrza

mój blog - o wnętrzach, remontach i aranżacji wnętrz

Mieszkanie podróżnika

kamilkarpinski

Aranżacja wnętrz to nie jest prosta sprawa dla każdego. Tym bardziej dla podróżnika, który jest ciągle w podróży i chciałby, aby jego mieszkanie również przypominało podróż. Jak urządzić mieszkanie podróżnika?

Dekoracje: mapy i zegary

Kto by nie chciał mieć na ścianie mapy... Budzić się rano i snuć w głowie plany, który kolejny kraj do odwiedzenia... Warto namalować na ścianie dużą mapę i zamalować np. innym kolorem miejsca, w których już się było. Ten ciekawy akcent jest świetną dekoracją, a przy okazji inspiracją dla podróżnika. 

Inny sposób na "bycie w podróży" we własnym domu jest zawieszenie kilku zegarów na ścianie. Każdy z nich powinien być odpowiednio podpisany i wskazywać godzinę z innego krańca świata. Pekin, Bagdad i Los Angeles na jednej ścianie? Proszę bardzo! Pamiętaj tylko, aby budzik ustawić na odpowiednim zegarze!

Meble

Myślałeś kiedyś o tym, aby zrobić meble z walizek? Na pchlich targach można kupić walizki w stylu vintage dosłownie za parę groszy. Można porozstawiać je w mieszkaniu lub przerobić zupełnie np. na.. komodę z szufladami! Dodatkowo na walizkach można porozstawiać zdjęcia, czy pamiątki z podróży

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Neo24] *.play-internet.pl

    No dobrze, a gdzie miejsce na sprzęt RTV, na którym moglibyśmy wyświetlać zdjęcia z naszych podróży? :)

© Remonty, aranżacje, wnętrza
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci